Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av man och kvinna, signerad Helmer Osslund, olja på pannå, ca 39x31 cm

Zustandsbeschreibung

240809

2014-04-15