Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av man och kvinna, signerad Helmer Osslund, olja på pannå, ca 39x31 cm
Zustandsbeschreibung
240809
2014-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner