Satsbord rokokostil

Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets slut, rokokostil, höjd ca 47-53, 55x37 cm

Smärre ytslitage

240816

2014-04-13