Figurin Rune Jansson

Figurin Rune Jansson
Figurin Rune Jansson
Figurin Rune Jansson
Figurin Rune Jansson
Figurin Rune Jansson
Figurin Rune Jansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): Gående flicka, monogramsignerad och daterad RJ 51 (ristad), trä, höjd 20 cm

240824

2014-04-15