Vindflöjel 1800-tal

Vindflöjel 1800-tal
Vindflöjel 1800-tal
Vindflöjel 1800-tal
Vindflöjel 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VINDFLÖJEL, Sverige, daterad 1823, i form drake, bemålat järn, höjd 31, längd 54 cm

Anlupen

240837

2014-04-14