Leon Gischia färglitografi

Leon Gischia färglitografi
Leon Gischia färglitografi
Leon Gischia färglitografi
Leon Gischia färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GISCHIA, Leon (Frankrike,1903-1991): Komposition, signerad Gischia, 40/100, färglitografi, 65x47 cm

240842

2014-04-15