Georg M Meinzolt oljemålning

Georg M Meinzolt oljemålning
Georg M Meinzolt oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MEINZOLT, Georg M (1863-1948): "An der Ostsee", signerad, olja på duk, 80x128 cm

240843

2014-04-17