Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanér i mahogny, intarsia, beslag i mässing delvis i form av cornucopia, höjd ca 78, 88x50 cm
Slitage, fanérskador, något blekt, nyckel saknas
240869
2014-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här