Byrå empire

Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanér i mahogny, intarsia, beslag i mässing delvis i form av cornucopia, höjd ca 78, 88x50 cm

Slitage, fanérskador, något blekt, nyckel saknas

240869

2014-04-13