Brita Nordencreutz olja

Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): Sydländskt motiv, signerad och daterad B Nordencreutz -34, olja på duk, 64x116 cm

Kuntoraportti

240878

Päivämäärä:

2014-04-14