Brita Nordencreutz olja
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): Sydländskt motiv, signerad och daterad B Nordencreutz -34, olja på duk, 64x116 cm
Kuntoraportti
240878
Päivämäärä:
2014-04-14