Kabinettskåp Kina

Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-talets första hälft, Kina, bemålad dekor av bl a drakar och fladdermöss, ca 43, 39x18 cm

Skador, färgbortfall

240884

2014-04-13