Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
TULL, Göran (1942-2006): Tom och Jerry, signerad Göran Tull, 39/240, litografi, bladmått 59x43 cm, oramad
Ytmärken, veck
240895
2014-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här