Åke Pallarp litografi

Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

PALLARP, Åke (1933-2013): Komposition, signerad Åke Pallarp, 124/150, färglitografi, bladmått 60x45, oramad

Zustandsbeschreibung

240909

2014-04-15