Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
PALLARP, Åke (1933-2013): Komposition, signerad Åke Pallarp, 124/150, färglitografi, bladmått 60x45, oramad
Zustandsbeschreibung
240909
2014-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner