Åke Pallarp etsning

Åke Pallarp etsning
Åke Pallarp etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLARP, Åke (1933-2013): Midsommarstång, signerad Åke Pallarp, 14/15, etsning, bladmått 53x38 cm, bildyta 17x11 cm, oramad

Fläckar, veck

240912

2014-04-15