Åke Pallarp etsning
2014-04-15
240916
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PALLARP, Åke (1933-2013): Den ensamma granen, signerad och numrerad Åke Pallarp, 17/30, etsning, bladmått 62x50 cm, oramad