Peder Mönsted hans krets olja

Peder Mönsted hans krets olja
Peder Mönsted hans krets olja
Peder Mönsted hans krets olja
Peder Mönsted hans krets olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÖNSTED, Peder (Danmark 1800-talets andra hälft): hans krets, Aftonstund vid sjö, olja på duk, 63x74,5 cm

240918

2014-04-14