Åke Pallarp litografi

Åke Pallarp litografi
Åke Pallarp litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLARP, Åke (1933-2013): "Metropolis", monogramsignerad, 78/175, färglitografi, bladmått 47x34, oramad

240919

2014-04-15