Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CALDER, Alexander(1898-1976): "Le Noble Chevalier", signerad och numrerad Calder 62/150, färglitografi, 41x31 cm
240926
2014-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här