Nils Kölare silkscreen

Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen
Nils Kölare silkscreen

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KÖLARE, Nils (1930-2007): "Metamofoser", Mapp med 3 silkscreentryck, signerade och daterade N. Kölare -86, 75x55 cm

Zustandsbeschreibung

240933

2014-05-15