Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KÖLARE, Nils (1930-2007): "Metamofoser", Mapp med 3 silkscreentryck, signerade och daterade N. Kölare -86, 75x55 cm
Zustandsbeschreibung
240933
2014-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner