Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HYDMAN VALLIEN, Ulrika (född 1938), glasskulptur, Kabale, signerad Ulrica H V, Kosta Boda, unique och numrerad 1373489054, höjd 24 cm
Enstaka repor
240935
2014-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här