Glasskulptur Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrika (född 1938), glasskulptur, Kabale, signerad Ulrica H V, Kosta Boda, unique och numrerad 1373489054, höjd 24 cm

Enstaka repor

240935

2014-05-15