Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONASSON, Mats (född 1945): glasskulptur, Målerås, signerad Mats Jonasson Sweden och numrerad 69/99 13309, delvis infärgad reliefdekor i form av ett kvinnoansikte, höjd 35 cm
240938
2014-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här