Mats Jonasson skulptur glas
2014-05-15
240939
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONASSON, Mats (född 1945): glasskulptur, Målerås, signerad Mats Jonasson Sweden och numrerad 31/99 65836, delvis infärgad reliefdekor i form av en kvinna, höjd 38 cm