Mats Jonasson skulptur glas

Mats Jonasson skulptur glas
Mats Jonasson skulptur glas
Mats Jonasson skulptur glas
Mats Jonasson skulptur glas
Mats Jonasson skulptur glas
Mats Jonasson skulptur glas

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONASSON, Mats (född 1945): glasskulptur, Målerås, signerad Mats Jonasson Sweden och numrerad 31/99 65836, delvis infärgad reliefdekor i form av en kvinna, höjd 38 cm

240939

2014-05-15