SFBJ Biskvi flickdocka

SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka
SFBJ Biskvi flickdocka

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

FLICKDOCKA, 1910-20-tal, S.F.B.J, huvud i biskvi märkt "D, S.F.B.J, 60, Paris, 2½", insatta bruna blundögon i glas, öppen mun med tänder, brun mohairperuk, femdelad kropp i massa, längd 45 cm, ställning medföljer
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Händer och kropp med skador

240943

2014-04-30