Bokskåp från 1900-talets början

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets början, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässig, höjd 175, 176x43 cm

Slitage, fanerskador och smärre fanerbortfall. Nyckel saknas.

240984

2014-04-14