Dimiter Kirov oljemålning

Dimiter Kirov oljemålning
Dimiter Kirov oljemålning
Dimiter Kirov oljemålning
Dimiter Kirov oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KIROV, Dimiter (född 1935): Figurer på gata, tillskriven, signerad och daterad 58, olja på kartong, 45x35 cm

Obetydlig glasskada

240988

2014-04-14