Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KIROV, Dimiter (född 1935): Figurer på gata, tillskriven, signerad och daterad 58, olja på kartong, 45x35 cm
Obetydlig glasskada
240988
2014-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här