Toiletteskåp sengustavianskt

Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt
Toiletteskåp sengustavianskt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOILETTESKÅP, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, uppfällbart lock med inredning av bla spegel, höjd 84, 56x41 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Skador och lagningar

240992

2014-04-16