Toiletteskåp sengustavianskt
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TOILETTESKÅP, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, uppfällbart lock med inredning av bla spegel, höjd 84, 56x41 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm
Skador och lagningar
240992
2014-04-16