Bengt Berglund emaljtavla

Bengt Berglund emaljtavla
Bengt Berglund emaljtavla
Bengt Berglund emaljtavla
Bengt Berglund emaljtavla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERGLUND, Bengt (1936): Emaljtavla, daterad a tergo Gustavsberg -67, 30x90 cm

Repor

240995

2014-04-16