Fåtölj Régence

Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence
Fåtölj Régence

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJ, Régence, Frankrike, träskuren och bonad rödbok
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Slitage, lagningar och kompletteringar

241001

2014-04-16