Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRID, Hardy (född 1921): "Puls I", signerad och daterad, olja på pannå, Strid 60, 61x40 cm
241007
2014-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här