Hardy Strid olja

Hardy Strid olja
Hardy Strid olja
Hardy Strid olja
Hardy Strid olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRID, Hardy (född 1921): "Puls I", signerad och daterad, olja på pannå, Strid 60, 61x40 cm

241007

2014-04-16