Eldskärm

Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELDSKÄRM, sannolikt 1800-tal, ram av mahogny, klädd med sidenbroderi, 98x70 cm
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Omarbetad

241008

2014-04-16