Breakfast-table England
2014-04-16
241027
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BREAKFAST-TABLE, 1800-tal, England, massiv fällbar mahognyskiva, mässingsbeslag, höjd 73, 122x82 cm
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm
Skador och lagningar