Bojan 1700-tal
2014-04-30
241036
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, landskapsdekor i underglasyrblått, höjd 16 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
Smärre fotringsnagg