Lambert Werner blandtekniker

Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker
Lambert Werner blandtekniker

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WERNER, Lambert (1900-1983): (2) "Peinture III" resp "Min Sorg", signerad Lambert Werner resp signerad och daterad Lambert Werner -56, blandtekniker, vardera 40x32 cm

241042

2014-04-16