Vas Carlos Pebaque Gullaskruf

Vas Carlos Pebaque Gullaskruf
Vas Carlos Pebaque Gullaskruf
Vas Carlos Pebaque Gullaskruf
Vas Carlos Pebaque Gullaskruf
Vas Carlos Pebaque Gullaskruf
Vas Carlos Pebaque Gullaskruf

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Carlos Pebaque, graal, Gullaskruf, 1990, signerad Carlos R Pebaque, Unik, höjd 23 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

241046

2014-04-30