Holger Bäckström och Bo Ljungberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): "Y-235", signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 7/15, objekt, 34x34 cm

241048

2014-04-16