Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSÉN, Kjell (1909-1982): Kustbild, signerad och daterad Rosén -66, olja på duk, 65x67 cm

241049

2014-04-16