Konferensbord med läderklädd skiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONFERENSBORD, 1900-talets slut, formgivet av professor Love Arbén, läderklädd skiva, höjd 73, 280x100 cm

Ytskador, fläckar

241052

2014-04-14