Åke Holm skål stengods

Åke Holm skål stengods
Åke Holm skål stengods
Åke Holm skål stengods
Åke Holm skål stengods
Åke Holm skål stengods
Åke Holm skål stengods

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, Åke Holm, stengods, dekor av kvinnoprofil i blå glasyr, signerad Åke Holm, diameter 25 cm, höjd 11,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Smärre tillverkningsdefekter

241054

2014-04-30