Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, Åke Holm, stengods, dekor av kvinnoprofil i blå glasyr, signerad Åke Holm, diameter 25 cm, höjd 11,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
Smärre tillverkningsdefekter
241054
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här