Jean Dubuffet

Jean Dubuffet
Jean Dubuffet
Jean Dubuffet
Jean Dubuffet

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUBUFFET, Jean (efter): (20) Figur, tryckt signatur och datering, färglitografi, bladstorlek 58x36,5 cm

Smärre slitage i kanter

241069

2014-04-17