Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DUBUFFET, Jean (efter): (20) Figur, tryckt signatur och datering, färglitografi, bladstorlek 58x36,5 cm
Smärre slitage i kanter
241069
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här