Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NANZÉN, Nikolaus Salomon (1839-1895): Flicka med katt resp pojke med fågelbo, signerade och daterade NS Nanzén 1869/70, olja på duk, vardera 32,5x24,5 cm
Dubblerade, renoverade
241073
2014-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här