Susanne Nessim grafik

Susanne Nessim grafik
Susanne Nessim grafik
Susanne Nessim grafik
Susanne Nessim grafik
Susanne Nessim grafik
Susanne Nessim grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NESSIM, Susanne (född 1944): (6) Figurkompositioner, 4 st signerade, etsning och litografi, varierande mått, oramade

Märken, veck

241078

2014-04-16