Brännvinsflaskor glas Cedersbergs glasbruk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÄNNVINSFLASKOR, 3 st., bl a Cedersbergs glasbruk, 17/1800-tal, glas med slipad dekor, höjd ca 20 respektive 24 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

241080

2014-04-30