Vas Kunglig Dansk
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VAS med lock, porslin, 1900-talets början, Kunglig Dansk, monogramsignerad, iriserande dekor, sockel och ben i mässing, sockel monogramstämplad KA, höjd ca 45 cm
Obetydliga repor i glasyren
241087
2014-04-14