Vas Kunglig Dansk

Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk
Vas Kunglig Dansk

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAS med lock, porslin, 1900-talets början, Kunglig Dansk, monogramsignerad, iriserande dekor, sockel och ben i mässing, sockel monogramstämplad KA, höjd ca 45 cm

Obetydliga repor i glasyren

241087

2014-04-14