Torsten Renqvist skulptur brons

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Hand, monogramsignerad TR, brons, höjd exklusive sockel 14,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

241101

2014-04-30