Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REUMERT-MARTELLUCCI, Anna Sophie (Danmark 1885-1971): Flicka i träd, signerad AS Reumert, svartpatinerad metall, höjd exklusive träsockel 31 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
241114
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här