A S Roumert skulptur patinerad metall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REUMERT-MARTELLUCCI, Anna Sophie (Danmark 1885-1971): Flicka i träd, signerad AS Reumert, svartpatinerad metall, höjd exklusive träsockel 31 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

241114

2014-04-30