Åke Jönsson skulptur brons

Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons
Åke Jönsson skulptur brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖNSSON, Åke (född 1921): Flickporträtt, brons, signerad och numrerad Åke Jönsson 1/10, höjd exklusive träsockel 26 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Fläckar på sockel

241116

2014-04-30