Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONES, Arne (1914-1976): Manshuvud, på sockeln signerad och daterad A Jones 52, numrerad 6 / 9, terrakotta, höjd exklusive träsockel 16 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
241123
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här